Kancelaria

Witamy na stronach Kancelarii Książęcej!

Drogi Wędrowcze, znalazłeś się w Kancelarii Książęcej! Jest to miejsce, gdzie uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cie pytania, a także wszelką pomoc. Wystarczy tylko skorzystać z formularza kontaktowego.

Kancelaria Książęca zapewnia obsługę Dworu Książęcego oraz informuje na bieżąco o działania Dworu Jego Książęcej Mości. Strona Kancelarii publikuje wszelkie Proklamacje Książęce oraz Komunikaty Dworu.

W pasku nawigacyjnym znajdują się konkretne działy, z których dowiesz się najważniejszych informacji prezentowanych przez Kancelarię Książęcą – sprawdzisz stan Skarbca Książęcego, a także aktualne prace, czy informacje na temat realizacji budżetu. Znajdziesz także informacje na temat Heroldii – szczegółowy wykaz osób uhonorowanych tytułami przez Króla Dreamlandu, a zamieszkujących tereny Księstwa oraz listę uhonorowanych specjalnymi odznaczeniami, czy tytułami określonymi przez władze lokalne.

Mamy nadzieję, że Kancelaria ułatwi życie Nam wszystkim. Wszystkie najważniejsze wydziały zebrane w Pałacu Conseil pozwalają na łatwy dostęp do administracji.

Marszałek Książęcy