Marchia Alizon jest położona w Palatynacie Luindoru Zjednoczonego Księstwa Unii Saudadzkiej, które jest jedną z czterech prowincji Królestwa Dreamlandu. Ta malownicza kraina wywiera wrażenie przyjezdnych i zmusza ich do pozostania dłużej w granicach Marchii... A może Ty też jesteś na tyle szalony by tu pozostać? Niechaj więc weźmie Cię wir magii i ujrzyj naszą społeczność!
Marchia została oficjalnie ustanowiona 2 lutego 2012, kiedy Książę Unii Saudadzkiej Martin de Joustin (dziś JKM Marcin I Mikołaj) nadał Naszemu Ojcowi Stedowi markizowi Asketilowi Ziemię Alizońską. Od tego czasu można mówić o rozkwicie tej krainy i powrotu do dawnej świetności z czasów ery przedinternetowej.
Znajdziesz tu ludzi różnych, którzy mają zapewne całkowicie inne podejście do życia od tych, których znałeś do dzisiaj. Nie muszą się z Tobą zgadzać, lecz zapewniam Cię, że do swoich racji niezwykle łatwo przekonają. Nie trudno się temu dziwić - w Marchii Alizon dzieją się różne, czasem bardzo niezrozumiałe rzeczy.
Ziemia nasza ma bogatą historię i wiele legend w które warto się zagłębić. Być może dostrzeżesz w nich głębszy sens i przed oczyma Twymi ukaże się Alizon z przeszłości, stolica życia lokalnych plemion i jednocześnie urocza przystań nad zapomnianym jeziorem...
Zawitaj więc w nasze progi... Zwiedź miasto, zbocz z trasy i natknij się na śmiertelne niebezpieczeństwa w okolicznych górach... Popływaj łódką po jeziorze, odnajdź sens swojego życia. Odnajdź przyszłość. Odkryj Alizon.
W przypadku jakichkolwiek problemów odnajdź Margrabiego, którym jest obecnie Siergiusz Asketil, Głowa rodu Starej Rasy...

Podstawa prawna:

Spadek | Przysięga | Oświadczenie | Nadanie ziemskie

Mapy:

Mapa Luindoru | Mapa Marchii | Mapa Szczegółowa